• Škola v přírodě MŠ

  Naše Včeličky 🐝 z MŠ se v předešlých dnech vypravily na školu v přírodě.

  Na děti čekal pestrý program zaměřený na pobyt a pohyb na čerstvém vzduchu, také různé sportovní aktivity jak v areálu ubytovacího zažízení Meránek, tak v blízkém sportovním areálu Monínec nebo v okolní přírodě.

  Podle fotek co nám Včeličky poslaly, to vypadá, že to byla pěkná jízda. Děti si stihly užít discotéku, oslavit Viktorky 5. narozeniny i den dětí. Také lezly v lanovém parku, střílely z luku, vyzkoušely tubing, kuličkovou dráhu, trampolíny i obří skluzavku.

  A to zdaleka není vše 🙂!

  Děkujeme celému týmu za perfektně připravený program pro naše/vaše děti! ♡

 • V Movere byli hasiči a Movere bylo u hasičů.

  Tento skvělý den nám zajistil pan Martin Hejný – tatínek a hasič v jedné milé osobě.🧑‍🚒

  Nejprve nám o hasičském povolání vyprávěl ve školce a pak nás poslal ověřit si nabyté vědomosti v praxi přímo ke kralupským hasičům na stanici. Páni hasiči nám ukázali celou budovu od sklepa po půdu, víme, kde se čistí a suší hadice, prozkoumali jsme auto i člun, viděli opravdový výjezd i sjíždět hasiče po tyči. Co víc si přát? Děkujeme!😀

 • Výtvarná výchova venku

  V hodině výtvarné výchovy jsme se vypravili do přírody 🪲.

  V lese jsme tvořili domečky pro skřítky. Každý pojal tvorbu trochu jinak. Někdo tvořil sám, jiný ve skupince 👬. Všichni jsme se drželi hesla – fantazii se meze nekladou ✨🧚!

  Díky za příjemný čas venku ♡.

 • Noc na zahradě

  V pátek 2.6. proběhla v MOVERE první družinová Noc na zahradě. Naši páťáci připravili skvělou stezku odvahy, kterou všichni prošli s dobrou náladou. Nechyběl ani oheň a buřty!

  Všechny děti byly statečné a snad i šťastné 🙂

  Děkujeme paní družinářce Hedvice za další skvělou akci!

 • Zápisy do 1. až 6. třídy ZŠ MOVERE

  Zápisy do 1. až 6. třídy ZŠ jsou za námi. Školní rok 2023/2024 je však teprve před námi.

  Těšíme se na všechny známé i nové tváře!

  Zde malé ohlednutí.

 • Setkání k přestupu žáka pro školní rok 2023/2024 do vyšších ročníků (2. – 6.r.)
 • Zápis do 1. ročníku ZŠ pro školní rok 2023/2024
 • Noc s Andersenem

  V pátek 31.3. jsme si v MOVERE užili večer plný čtení, pátrání a hraní.

  Strávili jsme Noc s H. Ch. Andersenem – akci na podporu dětského čtenářství 📚, při které děti nocují ve škole (knihovně) u příležitosti výročí narození známého dánského spisovatele.

  Tento světových pohádkář nás dokonce poctil svou návštěvou ☺. Díky, mistře🙏!

  Program akce byl následující:

  Děti společně s rodiči luštily přesmyčky nejznámějších pohádek, následně ve skupinách objevovaly historii Ferdy Mravence, prohlédly si ilustrace Heleny Zmatlíkové a nahlédly do Andersenových pohádek.

  V sobotu ráno nás všechny probudilo Ošklivé káčátko ☺. Poté jsme už jen uklidili spacáky, dali si snídani a vyrazili jsme domů ke knížkám.

 • Návštěva Planetária hlavního města Prahy

  24.3. března navštívila 3., 4. a 5. třída Planetárium hlavního města Prahy 👨‍🚀 a kromě zajímavé úvodní interaktivní výstavy, která je v planetáriu zdarma, jsme si objednali i 3D film Polaris 2 – Lucie a tajemství padajících hvězd✨.

  Všichni jsme si výlet moc užili a těšíme se za půl roku znovu, až bude Planetárium zrekonstruované. Planetárium Praha totiž projde na jaře tohoto roku rozsáhlou modernizací stávajícího zastaralého promítacího systému na unikátní LED Dome technologii a stane se tak nejmodernějším planetáriem na světě😊!

  Páťáci uzavřeli v přírodovědě látku Vesmír pěknou tečkou. Někteří měli přesto největsí radost z honění veverek v parku 🙂 .

  Těšíme se zase na příště ✨!

 • Zápisy pro 1.- 6. třídu

  MOVERE Vás a Vaše děti srdečně zve k zápisu pro 1.- 6. třídu na školní 2023/2024. Zápisy budou probíhat ve dnech 18. – 20. 4. 2023 v budově naší školy.

  POZOR❗ K zápisu je nutné se zapsat na našich webových stránkách (odkaz k přihlášení níže)👇. Pro každého uchazeče máme vyhrazeno 30 minut. https://skolamovere.cz/pro-uchazece/

  Těšíme se na všechny nové tváře. Tým MOVERE 😊