Projektová manažerka

Kateřina Brandýská
email: katerina.brandyska@skolamovere.cz

"Život není o hledání příležitostí, život je objevování a vytváření sama sebe"

Asistentka

Mgr. Barbora Zázvorková
email: barbora.zazvorkova@skolamovere.cz

Jsem administrativní a právní podporou "týmu MOVERE". Mezi mé záliby patří četba, lyžování, cyklistika a práce s dětmi. Mé osobní motto zní: "Carpe diem".

Správa webu a sociálních sítí

Ing. Dagmar Boudová
email: dagmar.boudova@skolamovere.cz

V Movere se starám o správu webu, sociální sítě a vizuální identitu školy. Doma mám dva syny, jednoho manžela a dvě morčata. S čistým svědomím mohu konstatovat, že pracuji v přátelském kolektivu, kde je vzdělání dětí vždy na prvním místě. Díky za to!

Administrativní práce

Tereza Vilímková
email: tereza.vilimkova@skolamovere.cz

Už je to nějaký ten pátek, co jsem jako malá holka toužila po tom stát se veterinářkou. Jakmile jsem ale povyrostla a zjistila tvrdou realitu o práci veterináře, která neobnáší jen mazlení štěňátek a koťátek, rychle mě tento sen přešel. 😊 Nakonec jsem vystudovala Střední policejní školu a chvíli zůstala v tomto oboru. Brzy mi ale přišel do života první syn a mé kroky se již ubíraly úplně jiným směrem. Mám za sebou zkušenost také s prací v restauraci a ve finanční sféře, ale příchod druhého syna mi opět stočil cestu jinam. Nyní jsem máma tří dětí, a i když je to ta nejtěžší práce na světe, jejich radost a touha poznávat svět, mě baví. Proto jsem ráda přijala nabídku ponořit se do dětského světa ještě více a začala jsem pracovat v MOVERE. Vždy budu vděčná za tuto příležitost, protože my dospělí máme už hlavy plné starostí, ale děti, ty nám umějí ukázat smysl.

Administrativní práce

Ing. Eliška Pavelková
email: eliska.pavelkova@skolamovere.cz

Když jsem se po mateřské dovolené rozhlížela po novém zaměstnání, přišla nabídka pracovat pro MOVERE. Neváhala jsem a nabídku s radostí přijala. S láskou k práci s lidmi jsem připravena přinést své dovednosti do každodenního chodu školního prostředí. Mezi mé záliby patří lyžování, cestování a floristika.