Cena hejtmanky středočeského kraje – hlasujte pro Kateřinu Brandýskou, hlasujete pro Movere!

Zakladatelka MOVERE Kateřina Brandýská byla nominována na Cenu hejtmanky středočeského kraje v kategorii Cena veřejnosti!

Alexander Dumas v jedné ze svých knih napsal: „Za vším hledej ženu.“ V případě MOVERE je touto ženou Kateřina Brandýská.

Žena, která přišla s nápadem, sháněla potřebné finance, obouchávala cihly při rekonstrukci, dávala dohromady tým lidí, od rána do noci seděla nad sepisováním potřebných dokumentů. Žena, která ma na předním místě žebříčku hodnot pomoc druhým a v souladu s touto myšlenkou tvoří naši školu.
Ocenění v podobě nominace přišlo díky vám. MOVERE tvoříte totiž prvotně vy a vaše děti. Bez Kačky by to ale nešlo. Jestli se vám MOVERE líbí, můžete jí virtuálně poplácat po rameni formou přidáním hlasu v odkazu níže.

Kateřina Brandýská

Hlas pro Kateřinu Brandýskou je hlavně hlasem pro celý projekt MOVERE. Díky vašim hlasům se o něm dozví více lidí a Katka bude moci zase přicházet s novými nápady, budovat další prostory, motivovat a nabízet možnost kvalitního vzdělávání co nejširší veřejnosti. A asi bude muset i vyplňovat další a další dokumenty, ale pojďme do toho, protože ona na to má.


Děkujeme, že jste v tom s námi a držíte MOVERE v pohybu.
Tým MOVERE

https://www.kr-stredocesky.cz/web/urad/cena-hejtmanky

Zobrazovat míň